KS Unia Racibórz 2005 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kontakt

Trener Wojciech Pytlik

530-247-535

e-mail:

 uniaraciborz2005@op.pl

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 92, wczoraj: 94
ogółem: 200 767

statystyki szczegółowe

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

Zegar

Aktualności

Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-10-15 19:58

Harmonogram zajęć 16.10-22.10.2017

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę. 

 

 

"SUKCES, TO NIE PRZYPADEK. TO CIĘŻKA PRACA, WYTRWAŁOŚĆ, NAUKA, ANALIZA,

 

POŚWIĘCENIE, A PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBISZ"

 

PELE

Poniedziełek (16.10) Trening

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g. 18.45-20.30 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł Niewrzoł, Paczuła, Róż, Telejko, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek)

Grupa trenera Pytlik- Wolne

Wtorek  (17.10) Treningi

Grupa trenera Binka -Boisko Srebrna g. 18.45-20.15 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Telejko, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Orlik Budowlanka g. 16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Kretek, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Środa (18.10) Mecz/ trening

II Liga KS Unia Racibórz: MKS Iskra Pszczyna g. 16.15- zbiórka g. 15.15- boisko Studzienna

Przychodzimy w czerwonych koszulkach, dresach klubowych

Kadra:???

Trening- Orlik SP 15- g. 17.30-19.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Kretek, Lenart, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz) + zawodnicy, którzy nie zostaną wyznaczeni do gry z Iskrą

Mecz z rocznikiem 2006 MOSiR Jastrzębie: KS Unia Racibórz  (Biront, Marczak, Śliwiński)

Czwartek (19.10) Treningi

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g. 18.15-19.45 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Telejko, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Orlik Budowlnka g. 16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Kretek, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Piątek (20.10) Wolne od zajęć w klubie. Czas na zajęcia dodatkowe.

Sobota (21.10) Mecze mistrzowski

II Liga Lukam Skoczów: KS Unia Racibórz g. 9.00- zbiórka Stasion Srebrna g. 6.30

Przychodzimy w białych strojach, dresy klubowe

Zabrać: korki, ochraniacze, legitymacja, odzież termoaktywna

Kadra??

III Liga KS Unia Racibórz: RKP Rybnik II g. 10.00- zbiórka g. 9.00- Boisko Studzienna

Przychodzimy w białych strojach, dresy klubowe

Zabrać: korki, ochraniacze, legitymacja, odzież termoaktywna

Kadra??

Podokręg Racibórz Silesia Lubomia: KS Unia Racibórz- g. 10.00- zbiórka Srebrna g. 8.40

Przychodzimy w białych strojach, dresy klubowe

Zabrać: korki, ochraniacze, legitymacja, odzież termoaktywna

Kadra??

Niedziela (22.10) Wolne od zajęć w klubie. Czas na zajęcia dodatkowe

 


Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-10-09 06:35

Harmonogram zajęć 09.10-15.10.2017

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę. 

 

 

"SUKCES, TO NIE PRZYPADEK. TO CIĘŻKA PRACA, WYTRWAŁOŚĆ, NAUKA, ANALIZA,

 

POŚWIĘCENIE, A PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBISZ"

 

PELE

 

Poniedziełek (09.10) Trening

Grupa trenera Binka- Orlik Budowlanka g. 17.30-19.15 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek)

Grupa trenera Pytlik- Wolne

Wtorek (10.10) Mecz Podokręgu Racibórz/ Trening

KS Przyszłość Rogów: KS Unia Racibórz g.16.30- zbiórka Stadion Srebrna g. 15.00

Przychodzimy w dresach klubowych

Zabrać: korki, ochraniacze, legitymację, sprzęt termoaktywny

Kadra: Rosga, Napiórkowski: Gasidło, Jania, Kądzioła, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Mikołajec, Musioł, Myszakowski, Niewrzoł, Opyd, Roskosz, Tchórz, Zawada, Ziemkiewicz, 

Grupa trenera Binka- godzina i miejsce do ustalenia (Banań, Borysiuk, Chmura, Franica, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Marczak, Masiak, Paczuła, Róż, Śliwiński, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek,)

Środa (11.10) Treningi

Grupa trenera Binka- Boisko Rafako- g. 18.00-19.45 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Orlik SP 15- g. 17.30-19.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Kretek, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Czwartek (12.10) Treningi

Grupa trenera Binka - Orlik Budowlanka  g. 18.15-19.45 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek)

Grupa trenera Pytlika - Orlik Budowlanka g. 16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Kretek, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz.)

Piątek (13.10) Mecz mistrzowski

KS Unia Racibórz: LKS Krzyżanowice g. 16.30- zbiorka g. 15.30- Boisko PWSZ

Przychodzimy w dresach klubowych

Zabrać; korki, ochraniacze, legitymację, odzież termoaktywna

Kadra: ???

Sobota (14.10) Mecze mistrzowkie

II Liga KS Unia Racibórz: MKS Pszczyna - g. 11.00- zbiórka g. 9.50 - Boisko PWSZ

Przychodzimy w dresach, białych koszulkach 

Kadra??

III Liga KS Polonia Marklowice: KS Unia Racibórz g. 11.30 zbiórka g. 9.40

Przychodzimy w dresach klubowych oraz białych koszulkach

Zabrać: korki, ochraniacze, legitymację, termoaktywną

Kadra:??

Niedziela (15.10) Wolne od zajęć w klubie. 


Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-10-01 15:13

Harmonogram zajęć 02.10-08.10.2017

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę. 

 

 

"SUKCES, TO NIE PRZYPADEK. TO CIĘŻKA PRACA, WYTRWAŁOŚĆ, NAUKA, ANALIZA,

 

POŚWIĘCENIE, A PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBISZ"

 

PELE

 

Poniedziełek (02.10) Treningi

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g. 18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Orlik Kasprowicza g. 16.30-18.00 - OBOWIĄZKOWE PŁASKIE OBUWIE !!! (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Wtorek (03.10) Mecz Podokręgu Racibórz/ Trening

KS Unia Racibórz: LKS Górki Śląskie g. 16.00- zbiórka Boisko Srebrna g. 15.00

Przychodzimy w dresach klubowych

Kadra: Halfar, Napiórkowski- Chorowski, Gasidło, Gawlik, Jania, Jaschek, Jurecki, Keler, Kodura, Mikołajec, Myszakowski, Paczuła, Roskosz, Róż, Stępień, Wołek, Zawada, Zawojski

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna- g.18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Grzybek,  Jendrzejczyk, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., )

Środa (04.10) Treningi

Grupa trenera Binka- Boisko Rafako- g. 19.00-20.45 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Orlik SP 15- ul. Słowackiego 48 g. 17.30-19.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Czwartek (05.10) Treningi

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g. 18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Orlik Budowlanka (ul. Ludwika) g. 16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Piątek (06.10) Mecz mistrzowski

KS Unia Racibórz: LKS Cyprzanów g. 16.30- zbiorka g. 15.30- Boisko PWSZ- 

Kadra: Napiórkowski, Rosga- Gasidło, Jania,Keler, Kodura, Kremer, Mikołajec, Myszakowski, Niewrzoł, Opyd, Przybyła, Roskosz, Stępień, Tchórz, Widera J., Zawada, Zawojski

Sobota (07.10) Mecz mistrzowki III Liga

KS Unia Racibórz II: MKS Żory II- Boisko Studzienna- g. 10.00- zbiórka g. 9.00

Zabrać: białą koszulkę, dres klubowy, ochraniacze, legitymację, korki

Kadra: Halfar- Biront, Chmura, Jaschek, Jendrzejczyk, Kądzioła, Klobuczek, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lenart, Lokocz, Marczak, Róż, Śliwiński, Wołek, Ziemkiewicz

Niedziela (08.10) Mecz mstrzowski II Liga

MKS Żory I: KS Unia Racibórz I g. 9.00- zbiórka g. 6.55

Przychodzimy w czerwonych koszulkach z obozu, dresie klubowym

Zabrać: korki, ochraniacze, legitymacje, 

Kadra:??


Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-09-24 12:28

Harmonogram zajęć 

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę. 

 

 

"SUKCES, TO NIE PRZYPADEK. TO CIĘŻKA PRACA, WYTRWAŁOŚĆ, NAUKA, ANALIZA,

 

POŚWIĘCENIE, A PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBISZ"

 

PELE

 

Poniedziełek (25.09) Treningi

Grupa trenera Binka- Orlik SP 15 (ul. Słowackiego 48) - g. 17.30-19.15 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Orlik Budowlanka (ul. Ludwika) g. 16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Wtorek (26.09) Trening

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna- g.18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Środa (27.09) Treningi

Grupa trenera Binka- Boisko Rafako- g.18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Boisko Ocice (ul. Tuwima 1) g. 16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Czwartek (28.09) Treningi

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g. 18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar,  Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek, )

Grupa trenera Pytlik- Orlik Budowlanka (ul. Ludwika) g. 16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Chorowski, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Piątek (29.09) Mecz mistrzowski

KS Unia Racibórz: Górki Śląskie g. 16.30- zbiorka g. 15.30- Boisko PWSZ

Zabrać: Kork, ochraniacze, legitymację, koszulki czerwone oraz dres klubowy

Kadra:???

Sobota (30.09) Mecze mistrzowkie

KS Unia Racibórz: Tyski Sport g. 11.00- zbiórka g. 9.50- Boisko PWSZ

Zabrać: białą koszulkę, dres klubowy, ochraniacze, legitymację, korki

Kadra:???

 

UKS Orzeł Moszczenica: KS Unia Racibórz g. 15.00- zbiórka g. 13.00 Boisko PWSZ

Zabrać: białą koszulkę, dres klubowy, ochraniacze, legitymację, korki

Kadra:???

Niedziela (01.10) Wolne od zajęć w klubie. Czas na zajęcia indywidualne. 


Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-09-17 18:41

Harmonogram zajęć 

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę. 

 

 

"SUKCES, TO NIE PRZYPADEK. TO CIĘŻKA PRACA, WYTRWAŁOŚĆ, NAUKA, ANALIZA,

 

POŚWIĘCENIE, A PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBISZ"

 

PELE

 

Poniedziałek (18.09) Trening

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g. 18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X. Wołek)

Wtorek (19.09) Trening 

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g. 18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X. Wołek)

Grupa trenera Pytlika Studzienna- g.16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Środa (20.09) Mecz/ Trening

Mecz III Liga KS Unia Racibórz: KS Gosław Jedłownik g. 16.00- zbiórka g. 15.00- Boisko Studzienna

Trening trenera Binka - Boisko Rafako g. 18.30-20.00

Czwartek (21.09) Trening

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g. 18.30-20.00 (Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róż, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X. Wołek)

Grupa trenera Pytlika- g. 16.30-18.00 (Biront, Bogusz, Jania, Kądzioła, Keler, Klobuczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roszkosz, Stępień, Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz)

Piątek (22.09) Wolne od zajęć w klubie. Czas na zajęcia dodatkowe. 

Sobota (23.09) Mecze

Mecz II Ligi KS Unia Racibórz: APN Żywiec g. 11.00- zbiórka 9.50- Boisko PWSZ.

Zabrać: czerwone koszulki oraz dres, korki, ochraniacze, legitymację, termo

Kadra:??

Mecz III Ligi Górnik Radlin : KS Unia Racibórz- g. 11.30- zbiórka 9.45- Boisko Srebrna 

Zabrać: czerwone koszulki oraz dres, korki, ochraniacze, legitymację, termo

Kadra:??

Mecz Podokręg KS Przyszłość Rogów: KS Unia Racibórz- g.10.00- zbiórka g. 8.30- Boisko Srebrna

Zabrać: czerwone koszulki oraz dres, korki, ochraniacze, legitymację, termo

Kadra:??

Niedziela (24.09) Wolne od zajęć w klubie. Czas na zajęcia dodatkowe. 


Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-09-10 18:43

Harmonogram zajęć 

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę. 

 

 

"SUKCES, TO NIE PRZYPADEK. TO CIĘŻKA PRACA, WYTRWAŁOŚĆ, NAUKA, ANALIZA,

 

POŚWIĘCENIE, A PRZEDE WSZYSTKIM MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBISZ"

 

PELE

 

Poniedziałek (11.09) Trening

Grupa trenera Binka- Boisko Srebrna g.18.30-20.00 (Strój niebieski Masita)

Grupa trenera Binka: Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Ludwig, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róz, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek 

Grupa trenera Pytlika- Boisko Srebrna g.16.30-17:45

Grupa trener Pytlika: Biront, Bogusz, Jania, Kądzioła, Keler, Klouczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz. 

Wtorek (12.09) Trening

Grupa trenera Binka- Boisko Rafako g. 18.30-20.00 (Stroj zielony Masita)

Grupa trenera Binka: Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Ludwig, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róz, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek.

Środa  (13.09) Trening

Grupa trenera Binka -Boisko Rafako g. 18.30-20.00 (strój niebieski Masita)

Grupa trenera Binka: Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Ludwig, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róz, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek 

Grupa trenera Pytlika - Boisko Srebrna g. 16.30-18.00

Grupa trenera Pytlika :Biront, Bogusz, Jania, Kądzioła, Keler, Klouczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz  

Czwartek (14.09) Trening

Grupa trenera Binka - Boisko Srebrna g.18.30-20.00

Grupa trenera Binka: Banaś, Borysiuk, Chmura, Franica, Gasidło, Gawlik, Grzybek, Halfar, Jaschek, Jendrzejczyk, Jurecki, Kampka, Kiełkowski, Konopacki, Kretek, Królewicz, Lokocz, Ludwig, Masiak, Musioł, Niewrzoł, Paczuła, Róz, Walaszek, Widera J., Widera W., Widera X., Wołek.

Grupa trenera Pytlika- Boisko Srebrna g. 16.30-18.00 

Grupa trenera Pytlika: Biront, Bogusz, Jania, Kądzioła, Keler, Klouczek, Kodura, Kremer, Lenart, Marczak, Mikołajec, Myszakowski, Napiórkowski, Nowak, Opyd, Przybyła, Rosga, Roskosz, Stępień Śliwiński, Tchórz, Zawada, Zawojski, Ziemkiewicz.

Piątek (15.09) Mecz mistrzowski Podokręg Racibórz

KS Unia Racibórz: LKS Silesia Lubomia g. 17.00- zbiórka g. 15.50 - boisko PWSZ.

Przychodzimy w czerwonych koszulkach i dresach

Kadra:??

Sobota (16.09) Mecze mistrzowski

III Liga KS Unia Racibórz: LKS Bełk g. 11.30

Przychodzimy w czerwonych koszulkach oraz dresie klubowym

Zabrać: korki, ochraniacze, legitymację, sprzęt do kąpieli, 

Kadra:??

Niedziela (17.09) Wolne- czas na dodatkowe zajęcia

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-09-04 18:11

Harmonogram zajęć 04.09.2017 - 10.09.2017

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę.

 

Środa ( 6 Września ) - Trening Boisko Srebrna 12 !

Godzina 16:30 - 18:00

-----------------------------------------------------------------------------

Czwartek ( 7 Września ) - Trening Boisko Srebrna 12 !

Godzina 16:30 - 18:00

------------------------------------------------------------------------------

Sobota ( 9 Września ) - Mecz Mistrzowski LKS Krzyżanowice - KS UNIA Racibórz !

Zbiórka i kadra wkrótce !

Sobota ( 9 Września ) - Mecz Mistrzowski ROW Rybnik - KS UNIA Racibórz !

Zbiórka i kadra wkrótce !


Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-08-27 18:49

Harmonogram zajęć 28.08.2017 - 03.09.2017

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę.

Poniedziałek ( 28 Sierpnia ) - Trening Boisko Srebrna

Godzina 16:30 - 18:00

----------------------------------------------------------------------------

Wtorek ( 29 Sierpnia ) - Do ustalenia !

Godzina do ustalenia !

----------------------------------------------------------------------------

Środa ( 30 Sierpnia ) - Mecz mistrzowski w Żorach

Zbiórka i kadra wkrótce ! 

-----------------------------------------------------------------------------

Czwartek ( 31 Sierpnia ) - Badania Lekarskie !

Godzina 17:00 - boisko Srebrna proszę zabrać 20 zł i EKG !

------------------------------------------------------------------------------

Piątek ( 01 Września  ) - Mecz Mistrzowski LKS Cyprzanów - KS UNIA Racibórz

Zbiórka i kadra wkrótce !

-----------------------------------------------------------------------------

Sobota ( 02 Września ) - Mecz Mistrzowski KS UNIA RACIBÓRZ - Polonia Marklowice boisko Studzienna !

Zbiórka i kadra wkrótce !

 

 


Harmonogram zajęć !

  • autor: kp2005, 2017-08-20 10:37

Harmonogram zajęć 20.08.2017 - 27.08.2017

Treningi są obowiązkowe. Na zajęcia należy przychodzić minimum 10 minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku bardzo ważnych spraw zawodnik jest zwolniony. O fakcie nieobecności badź spóźnienia należy poinformować trenera telefonicznie (ewentualnie sms), nie przez kolegę.

Poniedziałek ( 21 Sierpnia ) - Trening Boisko Srebrna

Godzina 09:00 - 10:45

----------------------------------------------------------------------------

Wtorek ( 22 Sierpnia ) - Trening Boiska Srebrna

Godzina 09:00 - 10:45

----------------------------------------------------------------------------

Środa ( 23 Sierpnia ) - Wolne 

-----------------------------------------------------------------------------

Czwartek ( 24 Sierpnia ) - Trening Boisko Srebrna

Godzina 08:30 - 10:00

------------------------------------------------------------------------------

Piątek ( 25 Sierpnia ) - Wolne 

-----------------------------------------------------------------------------

Sobota ( 26 Sierpnia ) - Turniej Zbigniewa Oszka w Studziennej !

Kadra 10 - 12 osób !

 

Bardzo proszę w tym tygodniu zrobić badania EKG Bardzo Ważne !


Letni obóz piłkarski !

  • autor: kp2005, 2017-07-31 20:23

I. Szczegóły wyjazdu:

Data wyjazdu: 2 sierpień (środa) 

Miejsce wyjazdu: Stadion ul. Srebrna 12

Zbiórka: g. 9.30 

Wyjazd: ok. 10.00

Przejazd Racibórz- Oświęcim g.10.00-12.00

Mecz MKP Unia Oświęcim: KS Unia Racibórz (g. 12.00-13.00- odprawa, rozgrzewka; 13.00-15.00- mecz 3 x35 lub 2x 35 minut, 15.00-15.30 - kąpiel)

Kadra na mecz zostanie dopisana po poniedziałkowych zajęciach. Proszę by wyznaczone osoby miały w oddzielnym podręcznym placaku sprzęt na mecz tj. korki, ochraniacze, getry, spodenki, NIEBIESKĄ KOSZULKĘ MASITA, ręcznik, żel pod prysznic, klapki. 

Kadra: ???

Przejazd Oświęcim - Zawoja g. 15.30-17.00

Proszę by każdy zabrał zdrowy prowiant na drogę. Proponuję wyboru dokonać spośród następujących produktów: kanapki, wodę niegazowaną, wafle ryżowe, owoce (banan, jabłko itp.), warzywa (marchewka, ogórek, pomidor itp.), orzechy: laskowe, włoskie, migdały.

Pierwszy posiłek to będzie kolacja o 19.00

II. Lista rzeczy, które proszę zabrać:

1. Obuwie, bielizna, odzież (zarówno na krótki jak i długi rękaw). W tym odzież "wyjściowa" (np. do kościoła)

2. Kurtka przeciwdeszczowa

3. Czapka z daszkiem

4. Piżama

5. Ręczniki- chłopcy kąpąc się będą 2 razy dziennie.

6. Kosmetyki (żel pod prysznic lub mydło, kremy, pastę, szczotkę)

7. Klapki

8. Kąpielówki (planowane jest wyjście na basen)

9. Kartę NFZ

10. Legitymację szkolną

11. Leki- w przypadku, gdy ktoś na stałe zażywa

III. Lista rzeczy na trening:

1. Obuwie: korki, halówki oraz kto posiada turfy i buty do biegania (z wyższą podeszwą)

2. Koszulki treningowe- proszę zabrać wszystkie otrzymane z klubu koszulki oraz dodatkowo prywatne. 

3. Spodenki  

4. Getry lub skarpetki (tylko nie stopki) do treningu  

5. Ochraniacze

6. Dresy (2 bluzy i 2 pary spodni) + dres wyjściowy klubowy

7. Ortalion (w przypadku opadów na treningu)

8. Koszulka termoaktywna

IV. Nie należy zabierać:

Nie zabieramy chipsów, "kolorowych" gazowanych napojów, słodyczy, tabletów, konosli do gier, swoich piłek nożnych

V. Telefon komórkowy

Można zabrać telefon, który dzieci będą miały do dyspozycji w czasie: OD zakończenia porannego treningu DO kolacji.

VI. Opiekunami w trakcie obozu będą: Binek Dariusz, Kuźmicz Iwona, Pytlik Wojciech oraz Walaszek Bożena

VII. Jeżeli państwo chcą dać dzieciom pieniądze to proponuję nie więcej niż 100 złotych (najlepiej 10 x 10 złotych). Kopertę można przekazać wychowawcom lub zostawić dzieciom (w tym roku według państwa uznania)

VIII. Przyjazd

Data: 12.08. 2017 (sobota)

Miejsce przyjazdu/odbioru dzieci: Stadion Srebrna

Godzina: ok. 17.00- szczegóły będą na stronie ok. 10 sieprnia


Archiwum aktualności


Wyszukiwarka

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe

Sponsorzy

Autoryzowany Serwis AGD

AMAZONIA Super sklep zoologiczny

Jupik