Trener Wojciech Pytlik
530-247-535
e-mail:
uniaraciborz2005@op.pl
dzisiaj: 59, wczoraj: 14
ogółem: 371 598
statystyki szczegółowe
|
Halowy Turniej Piłkarski KS Unia Racibórz
I. Organizator:
· Klub Sportowy Unia Racibórz
II. Termin Turnieju:
· 27 Stycznia ( Niedziela ) Hala Sportowa w Lubomi ulica Szkolna 2
III. Kategoria Wiekowa
- Żaki rocznik 2005 i młodsi
IV. Harmonogram Turnieju:
· 08.00 - 08:30 Przyjazd Ekip
· 08:35 Odprawa Trenerów
· 08:45 Oficjalne Otwarcie Turnieju
· 09:00 - 15:30 Rozgrywki Piłkarskie
· 15:45 Zakończenie Turnieju
V Drużyny Biorące Udział W Turnieju:
· KS Unia Racibórz
· AF Silent Dąbrowa Górnicza
· MKS Żory
· Rodło Opole
· KS Ząbkowice Śląskie
· Mosir Jastrzębie
· Gwiazda Ruda Śląska
· Zagłębie Sosnowiec
· MUKP Dąbrowa Górnicza
· BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała
Podział na grupy:
Grupa A Grupa B
- KS Unia Racibórz - MKS Żory
- AF Silent Dąbrowa Górnicza - KS Ząbkowice Śląskie
- Rodło Opole - MOSIR Jastrzębie
- Zagłębie Sosnowiec - Gwiazda Ruda Śląska
- BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - MUKP Dąbrowa Górnicza
Rozgrywki Grupowe:
1. KS Unia Racibórz - AF Silent Dąbrowa Górnicza
2. MKS Żory - KS Ząbkowice Śląskie
3. Rodło Opole - Zagłębie Sosnowiec
4. MOSIR Jastrzębie - Gwiazda Ruda Śląska
5. KS Unia Racibórz - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
6. MKS Żory - MUKP Dąbrowa Górnicza
7. AF Silent Dąbrowa Górnicza - Rodło Opole
8. KS Ząbkowice Śląskie - MOSIR Jastrzębie
9. Zagłębie Sosnowiec - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
10. Gwiazda Ruda Śląska - MUKP Dąbrowa Górnicza
11. KS Unia Racibórz - Rodło Opole
12. MKS Żory - MOSIR Jastrzębie
13. AF Silent Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec
14. KS Ząbkowice Śląskie - Gwiazda Ruda Śląska
15. Rodło Opole - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
16. MOSIR Jastrzębie - MUKP Dąbrowa Górnicza
17. KS Unia Racibórz - KS Ząbkowice Śląskie
18. MKS Żory - Gwiazda Ruda Śląska
19. AF Silent Dąbrowa Górnicza - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
20. KS Ząbkowice Śląskie - MUKP Dąbrowa Górnicza
Zapowiada się ciekawie :)
Do zobaczenia w niedzielę. Pozdrowienia z Opola.