KS Unia Racibórz 2005 - strona nieoficjalna

pon.

Cenne 3 pkt.

• autor: kp2005, 2015-04-20 18:38

Dzisiejszy mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy drużyną Naprzodu Borucin a Unii Racibórz, wzbudzał olbrzymie emocje zarówno zawodników jak i kibiców obydwu zespołów. Mecz ten dla każdego z zespołów jawił się jako szansa na poprawę swojej sytuacji w tabeli rozgrywek. Przez pierwsze kilka minut sytuacja na boisku wydawała się nieciekawa. Mecz przebiegał w spokojnej atmosferze. Żadnej podbramkowej akcji. Miało się wrażenie, że obie drużyny dopiero rozgrzewają się do prawdziwego natarcia. I tak rzeczywiście było. W drużynie gospodarzy po raz pierwszy zatrzepała siatka po fantastycznej dwójkowej akcji Śliwińskiego i Kretka. W kolejnych minutach ciągle zwiększała się przewaga naszej drużyny którzy na przerwę schodzili z dwu bramkową przewagą. Ten mecz dobitnie pokazał jak ważnym punktem dla naszej drużyny jest pozycja rozgrywającego który dzielił piłkami raz na lewą stronę raz na prawą. Podsumowując dzisiejszą grę, uważam, że był to jeden z naszych najlepszych meczów gdzie można było zobaczyć dobrą i składną grę naszego zespołu. Miło oglądało się wygrane pojedynki 1x1 , umiejętność utrzymywania się przy piłce i co bardzo ważne skuteczność pod bramką przeciwnika. Mecz zakończył się zwycięstwem 7:2. Kolejne spotkanie zagramy już w następny poniedziałek z drużyną z Kuźni Raciborskiej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30.

Skład drużyny: Halfar Jakub, Rozga Tymoteusz, Biront Aleksander, Kubów Filip, Kornel Jakub, Marczak Maksymilian, Śliwiński Maksymilian, Kremer Maksymilian, Fuks Filip, Jamicki Dawid, Stępień Wojciech, Myszakowski Marcin, Nowak Szymon, Kretek Dawid.

Bramki strzelali: Filip Kubów, Jamicki Dawid, Kretek Dawid, Marczak Maksymilian, Śliwiński Maksymilian x2 i Kremer Maksymilian

Gratulacje dla chłopaków za zwycięstwo oraz podziękowania dla rodziców za zorganizowanie transportu na mecz !

autor: ~Mama zawodnika 2015-04-21 21:24:23

avatar Moje gratulacje dla całej drużyny i oczywiście trenera!!!

autor: ~Tata zawodnika 2015-04-21 22:25:25

avatar Mecz z Borucinem pokazał jaki postęp zrobili chłopcy w porównaniu do poprzedniego sezonu gdzie było 2:5. Przede wszystkim skutecznie realizowali założenia z treningów a pierwsza bramka to po prostu palce lizać. GRATULACJE !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Autoryzowany Serwis AGD